“Keď som sa pripravoval na priamy kop, prišiel za mnou Messi, či neprestúpim do Barcelony!”

“Keď som sa pripravoval na zahrávanie priameho kopu, prišiel za mnou Lionel Messi a spýtal sa ma, či neprestúpim do Barcelony.” Takouto nevídanou historkou sa pochválil jeden z najdiskutovanejších hráčov leta 2017!

K tejto konverzácii malo dôjsť v júni 2017, kedy si Argentína v priateľskom zápase zmerala sily s Brazíliou. Messiho družina vtedy vyhrala najtesnejším rozdielom 1:0, ale Leo sa viac než na hru, zameral na rolu agenta pre svoj klub. Stalo sa tak pred priamym kopom Brazílie.

“Išiel som zahrávať priamy kop, keď som vedľa seba uvidel Messiho. Ten sa ma spýtal, či by som prišiel do Barcelony alebo nie.” Toto povedal noviinárom Paulinho, ktorý dodal, čo Messimu odpovedal. Podľa jeho slov Argentínčanovi odvetil, že ak chce, aby prišiel, prestúpi do Barcelony.

Prešlo pár týždňov a 29-ročný záložník Paulinho sa skutočne stal novou akvízicou v Barcelone. Katalánsky veľkoklub za neho zaplatil 40 miliónov eur. Bývalý hráč Tottenhamu ešte pri spomienke na tento zápas s Argentínou spomenul, že po tomto stretnutí Argentíny s Brazíliou si s Messim vymenil dres.

Zdroj: Elperiodico.com | Foto: YouTube