Kepa NA ROVINU: Pre TOTO neposlúchol pokyn trénera na striedanie!

Včerajšie finále Anglického ligového pohára medzi Manchestrom City a Chelsea FC prinieslo veľkú drámu a to vrátane incidentu medzi trénerom londýnskeho celku Mauriziom Sarrim a jeho zverenom Kepom Arrizabalagom. Tréner spomínal po zápase nedorozumenie. Ako to však vidí samotný brankár? K celej veci sa Španiel vyjadril prostredníctvom sociálnej siete.

Celá situácia sa odohrala na konci predĺženia, keď sa skúsený 60-ročný kormidelník pravdepodobne domnieval že sa jeho gólman zranil a chcel tam poslať náhradníka. Mladý Španiel však odmietol striedať, čo kouča poriadne rozzúrilo.

Väčšina ľudí to chápala ako neúctu a málo rešpektu voči rozhodnutiu trénera. 24-ročný strážca svätyne to však vidí inak: “Ľutujem ako bol vykreslený koniec zápasu. V žiadnom momente som nemal úmysel neposlúchnuť trénera a jeho rozhodnutie. Myslím že sme sa len nesprávne pochopili. Tréner si myslel že nemôžem pokračovať, no mojím zámerom bolo vyjadriť že som v dobrom stave, čo som sa mu snažil odkázať na lavičku prostredníctvom mojich kolegov,” snažil sa dať veci na rovinu španielsky reprezentant.

VIDEO z celej situácie —TU—

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter