Kepa nie je jediný: Takto REAGOVAL Messi, keď mal byť vystriedaný!

Finále Anglického ligového pohára prinieslo netradičnú situáciu, keď brankár Chelsea FC odmietol byť vystriedaný. Treba však povedať, že podobná situácia sa udiala aj v FC Barcelona, keď chcel tréner vystriedať Lionela Messiho.

Hviezdny argentínsky útočník mal byť vystriedaný v zápase La Ligy proti SD Eibaru v roku 2014. Kouč Luis Enrique mu jasne naznačil, že to bude práve on, kto opustí ihrisko. Jeden z najlepších futbalistov planéty však svojím gestom dal najavo, že to odmieta a chce ďalej hrať.

Následne sa ho španielsky kouč spýtal, prečo nechce zísť ihriska. Messi však ďalej nereagoval a tak ho nechal zápas dohrať. Enrique to však zobral s nadhľadom: “Čo sa stalo môže byť interpretované viacerými spôsobmi. Musím však brať do úvahy viaceré veci a dôverujem jeho pocitom,” kouč chcel totiž Messiho vystriedať preto, aby mu doprial viac oddychu pred ďalším zápasom. Bola to tak o čosi iná situácia, ako bola tá v Anglicku. Avšak, takéto správanie by sa v žiadnom prípade nemalo stať akýmsi precedensom.

Messi odmietol striedať

Zdroj: Sportbible.com | Foto|Video: Twitter