Kepa spoznal TREST: Brankár Chelsea FC sa PRIZNAL k chybe!

Kauza, ktorá sa dostala do popredia po finálovom zápase Anglického ligového pohára, keď brankár Chelsea FC neuposlúchol výzvu trénera, aby zišiel z ihriska je zdá sa na svojom konci. Kepa Arrizabalaga spoznal trest a urobil oficiálne vyhlásenie.

Celá situácia sa odohrala na konci predĺženia. Španielsky brankár mal problémy s natiahnutým stehenným svalom a pravdepodobne aj preto sa ho rozhodol Maurizio Sarri vystriedať. Miliónová posila londýnskeho celku však gestami naznačovala že je všetko v poriadku a nechcela opustiť hraciu plochu. Nepomohli ani slová jeho spoluhráča.

60-ročného talianskeho kouča to poriadne rozčúlilo, čo si odnieslo zopár fliaš a vykrikoval aj po členoch svojho realizačného tímu. Brankár nakoniec zotrval na ihrisku a jeho neposlušnosť bola ústrednou vecou, ktorá sa riešila po odohraní duelu.

Aj keď sa španielsky reprezentant k celej situácii vyjadril prostredníctvom sociálnej siete, musel znova predniesť aj svoje oficiálne stanovisko. “Napriek tomu, že sa jednalo o nedorozumenie, uvedomujem si svoju veľkú chybu. Musím niesť následky celej situácie. Všetkým by som sa rád ospravedlnil,” uviedol v oficiálnom vyhlásení 24-ročný strážca svätyne, ktorého navyše klub potrestal tým, že príde o svoj týždenný plat.

VIDEO z celého incidentu —TU—

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter