Keylor Navas končí v Reale Madrid: Toto je jasný dôkaz!

0
2

Príchod Thibauta Courtoisa znamenal v Reale Madrid to, že bol Keylor Navas postupne odsúvaný na druhú koľaj. Jeho definitívny osud spečatila aj výmena trénera a posledná správa od kostarického gólmana nasvedčuje tomu, že sa jeho pôsobenie v Madride chýli ku koncu.

Julen Lopetegui na začiatku sezóny rozhodol, že Keylor Navas dostane priestor v Lige majstrov a belgická posila z Chelsea FC Courtois bude mať pod palcom domácu La Ligu. El Clásico však spečatilo osud Španiela a na trénerskú lavičku sa dostal Santiago Solari.

Argentínsky kouč mal aj pod vplyvom vedenia klubu rozhodnúť o tom, že pre Keylora Navasa sa nenájde miesto ani v rámci Ligy majstrov. 32-ročný skúsený strážca svätyne sa tak podľa všetkého rozhodol, že nebude ohrievať lavičku v hlavnom meste Španielska a radšej zvolí odchod.

Nasvedčuje tomu fotka, ktorú zverejnil na internete. Tá zachytáva jeho pozdrav s fanúšikmi a doplňuje ju text: “Ďakujem za všetko!”. Podľa všetkého teda ide o jasný dôkaz, že sa trojnásobný víťaz Ligy šampiónov týmto spôsobom lúči a prestúpi do iného klubu.

V súvislosti s Keylorom Navasom sa hovorilo najmä o záujmu z SSC Neapol a do úvahy pripadá aj anglická Premier League. Len prednedávnom totiž viaceré zdroje hovorili o tom, že s konkrétnou ponukou za služby Kostaričana vyrukoval londýnsky Arsenal FC.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter, Instagram