Klopp otvorene: TOTO sú TOP favoriti na titul v budúcej sezóne PL

Končiaca sa sezóna 2019/20 bola v anglickej Premier League jasne v réžií FC Liverpool. Majstrami sa stali už 7 kôl pred oficiálnym ukončením ligy a tak mnohí fanúšikovia “The Reds” už hľadia do budúcej sezóny s cieľom obhájiť titul.

Jürgen Klopp ukončil v Liverpoole 30-ročné čakanie na titul v domácej lige. Do konca sezóny ich síce ešte čakajú súboje s Manchestrom City či Chelsea, avšak novinári sa už charizmatického nemeckého trénera pýtajú na budúcu sezónu. Klopp teraz prezradil, ktoré tímy považuje za najväčších vyzývateľov v boji o titul.

“Vidíme, ako výkonnostne stúpa nahor Manchester United. Niektorí ľudia si mysleli, že v tejto sezóne nič nedokážu, ale my vidíme podľa jedného alebo dvoch hráčov, aký sú skvelí. A oni samozrejme nebudú o nič horší v nasledujúcej sezóne. No a samozrejme je tu ešte Chelsea,” otvorene uznal kvality súperov 53-ročný rodák zo Stuttgartu.

“Nebude to sezóna iba o nás a Man City, aj keď v posledných dvoch rokoch boli jasne na čele práve tieto dva kluby. Som naozaj optimista, čo sa týka nášho tímu, ale nemôžem poprieť že Manchester City má naozaj úžasný tím,” odhalil Klopp tretieho najväčšieho protivníka na titul v budúcej sezóne. Všetky menované tímy budú v budúcej sezóne naozaj nadupané a ak ešte podpíšu nejaké hviezdy, sezóna 2020/21 bude v Premier League veľmi vyrovnaná.

lampard a pep

Zdroj: Independent.co.uk | Foto: Twitter