Konečne! Ronaldo a Ronaldinho prezradili, kto je najlepší na svete!

Na toto čakala väčšina futbalových fanúšikov po celom svete. Už celá plejáda bývalých futbalových hviezd i odborníkov sa vyjadrila na tému, kto je lepší z dua Ronaldo – Messi, len na týchto dvoch brazilských velikánov všetci čakali. 

Ronaldinho neváhal a hneď povedal meno Lionela Messiho, s ktorým si krátko zahral v Barcelone. “Kto je podľa mňa lepší? Messi. Miloval som hrať s ním v jednom klube, aj keď škoda, že som nemal na to viac príležitostí, pretože vtedy bol ešte veľmi mladý. Je najlepší v histórií, o tom niet pochýb,” vyslovila sa brazílska legenda a víťaz Zlatej Lopty z roku 2005.

ronaldo a ronaldinho

V podobnom duchu sa vyjadril aj Ronaldinhov krajan, Ronaldo Nazario. “Messi jednoducho nie je z tohto sveta. Cristiano síce tiež, ale Leo je podľa mňa všestrannejší,” myslí si dvojnásobný víťaz Zlatej Lopty a Majstrovstiev sveta. “Je úžasný. Mám ho radšej ako ktoréhokoľvek iného hráča. Všetko čo robí je neskutočné,” doplnil 43-ročný rodák z Ria.

Iste, každý má iné preferencie a my sme vám len sprostredkovali názor týchto dvoch rešpektovaných legiend futbalového sveta. Najlepšie a najneutrálnejšie to však asi povedal Johan Cruyff, ktorý popísal najlepšie vlastnosti ako Lionela Messiho, tak aj Cristiana Ronalda.

messi a ronaldo

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter