Konečne TOP posila do obrany! Chelsea kupuje 50-miliónového hráča

Útok z ríše snov a obrana ako zo zlého sna. Nejeden fanúšik Chelsea takto konštatuje rozloženie kvality v kádri svojho milovaného klubu. V tomto lete už prišiel krídelník Ziyech z Ajaxu, útočník Werner z Lipska, ale kedy konečne príde posila do obrany?

Odpoveď znie: čoskoro! V najbližších dňoch by The Blues mali oficiálne predstaviť svoju novú posilu do obrany. Ide o 23-ročného ľavého obrancu Bena Chilwella z Leicestru. Ten podáva famózne výkony na ľavej strane Líšok a tak si ho Lampard vyhliadol ako TOP posilu na miesto neistého Marcosa Alonsa, ktorý robil zbytočné chyby a taktiež Emersona Palmieriho, ktorý výkonnostne nepresvedčil.

Za Chilwella by mala dať Chelsea na stôl až 50 miliónov libier, no táto čiastka vôbec nemusí byť konečná, keďže v ponuke by mali figurovať aj rôzne bonusy. Angličan má v Leicestri dlhodobú zmluvu do roku 2024, no ponuka Chelsea mala podľa renomovaných portálov ako BBC, či Sky Sports presvedčiť vedenie Leicestru, aby ju akceptovalo. Chilwell by mal byť predstavený v Londýne už čoskoro.

ben chilwell

Zdroj: Bbc.com | Foto: Twitter