KONIEC?! Martin Škrtel jasne naznačil svoju budúcnosť!

Pôsobisko zmenilo počas januárového prestupového obdobia viacero slovenských reprezentantov. Podobne by tomu mohlo byť aj v lete a jedným z vážnych adeptov na zmenu je aj Martin Škrtel.

O slovenského reprezentačného kapitána sa v tejto sezóne mali zaujímať veľkokluby ako FC Barcelona a Juventus. Aj keď nateraz ostal verný svojmu súčasnému zamestnávateľovi, jeho budúcnosť je naďalej otázna.

Slovenský webový portál Šport.sk totiž uvádza, že viaceré turecké média avizovali odmietavé stanovisko 34-ročného stopéra predĺžiť svoju zmluvu s Fenerbahce SK, ktorý tak jasne naznačil svoju možnú budúcnosť a to koniec v istanbulskom klube. Aktuálny kontrakt vyprší skúsenému zadákovi už toto leto a bude tak k dispozícii úplne zadarmo. Vedenie tureckého klubu sa však má všemožne snažiť, aby k tomu nedošlo.

Rodák z Handlovej má viac ako 8-ročné skúsenosti z Premier League, kde pôsobil vo farbách Liverpool FC. Do Turecka prišiel v lete 2016. Jeho aktuálny zamestnávateľ sa však túto sezónu trápi a bude bojovať o zotrvanie v najvyššej tureckej futbalovej súťaži.

Zdroj: Šport.skFoto: Twitter