Koniec Martina Škrtela vo Fenerbahce: Klub si našiel náhradu!

0
1

Martin Škrtel sa len nedávno prijal veľmi ťažké rozhodnutie, keď ukončil svoju dlhoročnú reprezentačnú kariéru. Zmeny by sa mohol čoskoro dostať aj na klubovej úrovni, čomu nasvedčuje jedna z možných udalostí.

34-ročný slovenský obranca sa len pred pár dňami rozhodol ukončiť svoje pôsobenie v národnom drese, aby sa mohol viac venovať rodine a aj futbalu na klubovej úrovni. Jeho aktuálnym zamestnávateľom je turecký celok Fenerbahce SK. To sa však môže čoskoro zmeniť.

Istanbulské mužstvo sa totiž údajne snaží angažovať Egypťana Ahmeda Hegaziho. 28-ročný egyptský stopér pôsobí vo farbách West Bromwich Albion FC. Práve on by mal byť podľa viacerých tureckých médii možnou náhradou za teraz už bývalého slovenského reprezentanta.

Rodákovi z Handlovej totiž končí po sezóne jeho kontrakt a údajne mal odmietnuť jeho navrhované predĺženie. V lete teda bude môcť opustiť klub bez toho, aby zaň niekto z potencionálnych záujemcov musel platiť odstupné. V hre o jeho služby sa už dlhodobejšie spomínajú dvaja úhlavní rivali zo škótskej ligy Rangers FC a Celtic FC. Odpoveď nám však prinesie pravdepodobne až letné prestupové obdobie.

Zdroj: Haberler.com | Foto: Twitter, Facebook