KONIEC Maura Icardiho v Interi Miláno?! Toto sa STALO jeho žene!

Mauro Icardi je už dlhšiu dobu spájaný s možným odchodom z milánskeho Interu a to aj pre jeho odmietavé stanovisko podpísať nový kontrakt. Najnovšie správanie fanúšikov talianskeho celku by ho však mohlo utvrdiť v rozhodnutí opustiť klub.

Argentínsky útočník nateraz odmieta podpísať so svojím súčasným zamestnávateľom nový kontrakt. Problémom je údajne rozdielny pohľad medzi ním a klubom na výšku jeho platu. Aj preto mal prísť o kapitánsku pásku a údajne kvôli svojmu trucu vynechal aj zápas proti Rapidu Viedeň v Európskej lige UEFA.

Túto situáciu nesú ťažko aj priaznivci milánskeho mužstva. Icardiho žena Wanda Narová sa pravdepodobne aj preto stala terčom útoku. Na jej auto, kde sa nachádzali aj jej tri deti, zaútočili v Miláne kameňmi.

Takáto udalosť by mohla prispieť k tomu, aby sa reprezentant Argentíny rozhodol ukončiť svoje pôsobenie v Interi Miláno. Navyše, jeho žena ho zastupuje aj ako agentka a taktiež môže mať silné slovo pri rozhodovaní o jeho prípadnej budúcnosti. O Maura Icardiho sa zaujíma najmä Real Madrid. Najnovšie sa však vynárajú hlasy o jeho možnom presune do Juventusu.

Zdroj: Football-italia.net | Foto: Twitter