Koniec Mbappého v Paríži? Ďalšia hviezda PSG začala trucovať!

Paríž St. Germain neprežíva práve najpríjemnejšie obdobie. Klub opúšťajú zvučné mená, Neymarov “vyplakaný” transfer je na spadnutie a najnovšie zasadil ranu klubu z metropoly Francúzska Kylian Mbappé. 

Podľa španielskeho športového denníka Marca sa najtalentovanejší hráč Paríža rozhodol informovať vedenie klubu, že svoju dlhodobú budúcnosť nevidí v tomto tíme. Po prestupe z AS Monaka pred 2 sezónami necíti 20-ročná hviezda “dostatočnú zodpovednosť” v tíme, predovšetkým kvôli Neymarovi.

Jeho aktuálny kontrakt je platný až do roku 2022, no už teraz dal Mbappé najavo, že ho nehodlá predĺžiť bez ohľadu na finančný obnos, ktorý mu Parížania ponúknu. Mnoho vecí teda nasvedčuje tomu, že Francúz bude budúce leto prestupovou bombou s nehoráznou transferovou čiastkou, alebo opustí Park Princov o rok neskôr za nižší poplatok. Samozrejme, ak Paríž nebude chcieť Mbappého pustiť v 2022 zadarmo, čo by však bolo ekonomické faux pas 21.storočia.

Prezident Parížskeho klubu Nasser Al-Khelaifi vyhlásil, že Mbappé na predaj nie je, lenže na druhej strane poukazuje na fakt, že v tomto prípade je hráč ten, ktorý má moc. Vyzerá to tak, že v najbližších rokoch sa medzi európskymi veľkoklubmi strhne brutálna bitka o Kyliana Mbappého. Peniažky by si mali začať šetriť už teraz.

kylian mbappe

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter