Koniec Mbappého v PSG? Legenda otvorene: „Čím skôr, …“

Kylian Mbappé s Lionelom Messim sa  museli prizerať tomu, ako opúšťajú Ligu majstrov už v osemfinále. Nad sily PSG bol Bayern Mníchov, ktorého defenzíva v dvojzápase ani raz nekapitulovala.

Samotný Mbappé bol podľa niektorých vyjadrení pomerne frustrovaný, okrem iného priznal, že na súpera proste nemali a musia sa s tým vyrovnať. Nie je však nijakým tajomstvom, že francúzska hviezda zrejme skôr či neskôr z Paríža pravdepodobne odíde, pričom už niekoľko rokov sa hovorí o tom, že jeho budúcim klubom sa stane Real Madrid.

V metropole Španielska už mohol hrať teraz, no v závere sezóny 2021-22 predsa len predĺžil končiaci kontrakt v PSG o tri sezóny. Florentino Pérez bol v tom čase mimoriadne nahnevaný a mal vyhlásiť, že dokedy bude prezidentom Realu, Mbappého do klubu odmietne priviesť.

Aktuálne však španielske médiá prišli so správami, podľa ktorých Pérez vychladol a Mbappého si vie v klube predstaviť. Aj bývala hrajúca legenda Liverpoolu Jamie Carragher si myslí, že by mal Mbappé zamieriť do Realu a urobiť tým najväčší krok svojej kariéry, hoci finančne by si o niečo pohoršil.

„Čím skôr vymení PSG za Real Madrid, tým lepšie to preňho bude,“ nechal sa počuť vpozápasovom štúdiu na CBS Sport. Real Madrid by však v prípade toho, že by sa skutočne rozhodol poslať za Mbappého ponuku, musel poriadne finančne prehnúť. Očakáva sa, že cena za Mbappého by pokorila Neymarov rekord z roku 2017 (222 miliónov eur).

Zdroj: Football-espana | Foto: Instagram, Twitter