KRÁDEŽ: Inter Miláno môže ZADARMO získať stálicu Manchestru Utd.!

Milánsky Inter nezažíva najlepšiu sezónu. Ako neúspech možno hodnotiť najmä sklamanie z toho, že sa talianskemu klubu nepodarilo postúpiť v Lige majstrov. Aj preto sa po sezóne bude chcieť poobzerať po posilách. Jednou z nich by mohla byť stálica Manchestru United, ktorú by mohli získať úplne zadarmo.

Manchester United v tejto sezóne vymenil trénera. Bez ohľadu nato, kto bude manažérom tímu v nasledujúcej sezóne, sa však udejú s takmer istotou zmeny aj v hráčskom kádri a jedna z nich s najväčšou pravdepodobnosťou zasiahne aj dlhoročnú oporu tímu.

Antonio Valencia prišiel na Old Trafford v júli 2009. The Mirror najnovšie priniesol informáciu, že by sa jeho púť v Manchestri United mohla zavŕšiť už najbližšie leto. 33-ročnému hráčovi totiž v júni vyprší jeho súčasný kontrakt.

O novej zmluve už podľa spomínaného zdroja nebude rokovať s anglickým mužstvom, ale jeho agent mal rozbehnúť jednania s talianskym Interom Miláno. Súčasná zmluva ekvádorského reprezentanta však má ukrývať klauzulu o možnom ročnom predĺžení. Otázka je, či ju bude chcieť Manchester United vôbec aktivovať, keďže skúsený zadák nedostáva v aktuálnom ročníku veľa priestoru.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter