Králi s HVIEZDAMI na hosťovaní: Bayern chce TOP hráča Chelsea!

V tomto sa im nevyrovná naozaj nijaký veľkoklub. Bayern Mníchov sa v posledných sezónach vyznamenal vcelku majstrovskými hosťovačkami. James Rodríguez, Philippe Coutinho a Ivan Perišić priniesli do Mníchova hviezdne osvieženie a pomohli Bavorom k titulom. 

Teraz by mohla byť na ceste ďalšia hviezdna akvizícia, samozrejme, na hosťovanie, nie trvalý prestup. O Calluma Hudsona-Odoia javil Bayern záujem už v minulom roku, ale napokon si Chelsea svoj klenot udržala a ponúkla mu lukratívnu zmluvu. No Hudson-Odoi potom stratil výkonnosť a aj vplyvom zranení vysedával na lavičke. Okrem toho, Christian Pulišić podával skvelé výkony a stal sa pre Lamparda prvou voľbou. Inak by tomu nemalo byť ani v novej sezóne.

Aj preto to chce Bayern využiť a poslať do Londýna ponuku na hosťovanie 19-ročného krídelníka. V Mníchove by sa im mimoriadne hodil, keďže Perišić sa vrátil do Londýna a v tíme majú momentálne na tomto poste len Gnabryho, Saného a Comana. Otázna je však odpoveď vedenia Chelsea, ktorá má však momentálne pretlak útočných hráčov v tíme. Hosťovanie ale nie je nereálne.

callum hudson-odoi

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Twitter