Kráľovský ROZPOČET: Zidane dostane na prestupy PORIADNY BALÍK!

Santiago Solari skončil na lavičke Realu Madrid. Do hlavného mesta Španielska sa vracia Zinedine Zidane. Francúzsky tréner by mal byť základom nového projektu, ktorý chce prezident madridského klubu vybudovať. Aj preto mu na prestupy vyčlenil horibilnú čiastku.

Francúz zažil na lavičke “Bieleho baletu” veľmi úspešné obdobie. Vyhrať trikrát po sebe Ligu majstrov sa totiž v jej novodobej histórii nepodarilo nikomu. Na konci minulej sezóny však prišiel šok a to jeho rozhodnutie odísť. Okrem neho sa z mužstva porúčal aj jeho najlepší kanonier Cristiano Ronaldo.

Vedenie si uvedomilo zlú aktuálnu situáciu a vsadilo na istotu, akou pre nich Zidane určite je. Prezident klubu si však podľa všetkého uvedomil aj ďalšiu vec a to, že sám tréner nestačí. Aj preto sa rozhodol uvoľniť značné finančné prostriedky, ktorými bude môcť bývalý legendárny futbalista disponovať. Konkrétne ide o sumu, ktorá sa údajne pohybuje na úrovni 300 miliónov eur.

Spočiatku sa síce špekulovalo, že Florentino Pérez chce uskutočniť prestup Neymara, ktorý by ho vyšiel dokonca na 350 miliónov eur, avšak najnovšia situácia je iná. Zinedine Zidane si totiž pred svojím príchodom mal stanoviť jasné podmienky a v nich nefiguruje Neymar, ale jeho hviezdny spoluhráč.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter