Ktoré hviezdy kúpi Real toto leto? Prezident klubu v tom má jasno!

Vyhrali La Ligu, je čas sa sústrediť na odvetu Ligy Majstrov. A veru, zverenci Zinedina Zidana budú mať čo robiť, aby postúpili cez silný Manchester City. Okrem Ligy Majstrov však v klube rezonuje ešte jedna otázka. Ktorú veľkú hviezdu kúpi Pérez v letnom prestupovom období?

Pre fanúšikov Realu Madrid však v tejto oblasti neprišla od samotného najvyššieho najradostnejšia správa. Trh sa zmenil, pandémia koronavírusu zamiešala ekonomickými kartami aj v najväčších veľkokluboch, čo teraz potvrdil aj Florentino Pérez. Ten sa na tému posilňovania kádra vyjadril jasnými slovami.

“Nie. V tomto lete nebudeme podpisovať žiadne veľké hviezdy,” povedal Pérez po oslavách majstrovského titulu. “Situácia je naozaj zlá. Je ťažké prosiť hráčov, aby sme im strhli z výplat a potom podpíšeme nejakú hviezdu. Takže musíme počkať,” odhalil plány Realu Madrid prezident klubu.

Takže z jeho slov vyplýva jasne, že Real bude šetriť, aby v roku 2021 podpísal hviezdu svetového formátu za veľký poplatok. Bude to Mbappé, Sterling alebo Haaland? Práve títo traja sa spomínajú ako najvážnejší kandidáti na biely dres. Uvidíme teda, koho Real Madrid naláka do svojho klubu. Avšak budeme musieť minimálne rok počkať.

perez a zidane

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter