Kylian Mbappé do Realu Madrid: Toto ho má podľa Péreza presvedčiť!

Letné prestupové obdobie by malo podľa predpokladov patriť Realu Madrid. Florentino Pérez a aj staronový tréner “Bieleho baletu” Zinedine Zidane avizovali veľké zmeny. Jednou z vytúžených posíl by mohol byť Kylian Mbappé. Toho by mohla presvedčiť jedna vec.

V hlavnom meste Španielska sa chystá budovanie nového projektu. Na prestupy má byť podľa najnovších informácii vyčlenená nemalá čiastka. Tá nasvedčuje tomu, že by do tímu mohla prísť veľká hviezda.

Jednou z podmienok Zinedine Zidana pre vstup do klubu, mala byť snaha vedenia získať Kyliana Mbappého. Čo by mohlo francúzskeho útočníka presvedčiť vybrať si práve Real Madrid? Florentino Pérez v tom má jasno: “Zidane je Francúz, takže by mohol presvedčiť Mbappého,” s úsmevom povedal prezident klubu. Tento aspekt by sme však mohli brať vážne, keďže staronový tréner Realu Madrid je vo svojej rodnej krajine žijúcou legendou. Potom však prišla ešte “zákernejšia” otázka. Redaktor sa opýtal Péreza, koho by si vybral z dvojice Neymar a Mbappé. 72-ročný Španiel s úškrnom odpovedal že obidvoch.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter