Kylian Mbappé vedeniu Monaca oznámil, kam chce v roku 2018 prestúpiť!

Azda najväčší objav uplynulej sezóny Kylian Mbappé je momentálne na roztrhanie. Zrejme neexistuje futbalový klub, ktorý by tohto 18-ročného francúzskeho reprezentanta nechcel do tímu. On však podľa vlastných slov ešte prestúpiť nechce a nasledujúci ročník odohrá v Monacu. Budúcu sezónu už však môže byť všetko inak.

Kylian Mbappé mal vedeniu AS Monaca oznámiť, že v roku 2018 chce prestúpiť do Realu Madrid. Španielsky denník ABC priniesol informáciu, podľa ktorej Mbappé minulý týždeň povedal generálnemu manažérovi monackého klubu Vadimovi Vasilyevovi, že nasledujúcu sezónu ešte odohrá v súčasnom klube, no tú budúcu už chce stráviť na Santiago Bernabeu.

Hlavným dôvodom, prečo neprestúpi už teraz, má byť svetový šampionát v Rusku. V Reale Madrid by totiž nemusel dostávať toľko herného priestoru a nechce riskovať, že by vypadol z národného mužstva.

Monaco malo za Mbappého už dostať ponuku od PSG v hodnote 135 miliónov € a taktiež od Realu Madrid v hodnote 100 miliónov €. Mladý Francúz má s klubom platnú zmluvu do roku 2019, no očakáva sa jej predĺženie z dôvodu navýšenia výkupnej klauzuly. Monacký útočník prezradil, že Real Madrid sa ho pokúša získať už od jeho 14 rokov a zdá sa, že kráľovský klub by sa konečne mohol dočkať svojho vytúženého futbalistu v budúcej sezóne. Sám Mbappé sa netají obdivom k Realu Madrid a taktiež k svojmu vzoru Cristianovi Ronaldovi.

Zdroj: 90min.com | Foto: Twitter