Lampard ich nepotrebuje. Títo dvaja hráči môžu z Chelsea odísť!

0
2

Je isté, že Chelsea toto leto nepodpíše žiadneho hráča kvôli zákazu prestupov. Aj napriek tomu sú však niektorí hráči v kádri nepotrební a z klubovej kasy len zbytočne putujú na ich mzdové konto veľké peniaze. Najnovšie si majú hľadať nové kluby až dvaja hráči londýnskeho celku.

Tiémoué Bakayoko a Danny Drinkwater nemajú na Stamford Bridge žiadnu šancu usadiť sa v základnej zostave nového trénera Franka Lamparda. Obaja záložníci majú na svojom poste v tíme veľkú konkurenciu a ich herný čas v nasledujúcej sezóne by bol minimálny. Lampard totiž preferuje do stredu poľa N´Gola Kantého, Matea Kovačića, Jorginha a Rossa Barkleyho. V talóne má dokonca aj šikovného mladíka Rubena Loftusa-Cheeka, ktorý v drese “Modrých” stihol odohrať už 24 ligových stretnutí.

29-ročný Drinkwater sa k Chelsea pripojil z Leicestru v roku 2017 za 35 miliónov libier no za celé 2 sezóny odohral Angličan len 23 zápasov. O nič lepšie nie je na tom jeho francúzsky kolega. 24-ročný Bakayoko sa pripojil k Chelsea v tom istom roku ako Drinkwater za čiastku 36 miliónov libier a na svojom konte má 43 štartov v modrých farbách. Minulú sezónu strávil na hosťovaní v AC Miláno. O tom kde prestúpia títo dvaja hráči vás budeme informovať.

drinkwater chelsea odchod

Zdroj: Mirror.uk, Transfermarkt.com | Foto: Twitter