Le Mee o prestupe Mbappého do Realu Madrid: Čo o ňom vie?

Kylian Mbappé ako jeden z najtalentovanejších futbalových útočníkov ostatných rokov je neustále pod drobnohľadom a pochopiteľne ho túžia mať vo svojom klube všetky popredné kluby. Najčastejšie sa však spomína jeho prestup do Realu Madrid.

Ešte pred 19. narodeninami sa po fantastickej sezóne v monackom AS vydal do hviezdami nabitého PSG, kde mnohí čakali jeho “pád z oblakov”. To sa nestalo a vrámci Ligue 1 má odvtedy fantastický priemer 1,04 gólu na zápas! Už teraz je podľa mnohých označovaný za najlepšieho útočníka sveta, o čom svedčí aj veľká anketa, do ktorej sa môžete zapojiť.

„Pred koronavírom som očakával, že Mbappé prestúpi do Realu Madrid počas tohto leta. Má potenciál stať sa najlepším útočník sveta a Real potrebuje získať niekoho takého. Zároveň Zidane bol vždy Mbappého vzorom a tento krok by mu mohol pomôcť na vrchol, takže by to bol absolútne logický krok,“ povedal v rozhovore pre Marcu Yvan Le Mee. Bývalý úspešný agent, ktorý stál aj za viacerými známymi hráčmi, v súčasnosti pracuje na novom televíznom seriáli o futbalových agentoch a biznise v zákulisí futbalu.

Kylian Mbappé

Zdať sa teda môže, že Mbappé a madridský veľkoklub majú mať nalajnovanú spoločnú budúcnosť, keďže tento rozhľadený človek zo zákulisia nie je prvým, kto hovorí o tomto prestupe ako o hotovej veci. Na záver však dodal, že súčasná kríza veľký transfer nateraz zhatí, pretože Francúzova cena je podľa neho na úrovni 300 miliónov eur, čo je v týchto podmienkach prakticky nezdolateľná prekážka. Otázkou ostáva, či môže vedieť ešte niečo viac, čo musí zatiaľ ostať zahalené rúškom tajomstva.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter