Legendárny Roy Keane otvorene: United by mal kúpiť túto MEGAHVIEZDU

Bývalý defenzívny záložník je v Manchestri uznávanou ikonou. Bodaj by aj nie. Dres Červených Diablov obliekal dlhých 13 rokov, počas ktorých odohral za United dohromady 470 zápasov. Roy Keane teraz dostal v televíznej relácií zaujímavú otázku od diváka.

“Ak by si mohol do Manchestru United kúpiť jediného futbalistu, ktorý hráč by to bol?” znela spomínaná otázka. “Potrebujú útočníka, neviem totiž, čo bude s Cavanim nasledujúce leto. Haaland by nebol zlý. Aj Mbappé je fajn, no ja osobne by som išiel do Haalanda,” vyjadril sa 49-ročný Ír.

“Je to jedinečný talent. Veľký a silný chlapec. Môže hrať na hrote, ale je tiež dobrý v kombinačnej hre. Jeho čísla sú fantastické a viem, že United sa o neho zaujímali pred niekoľkými rokmi. Nebude lacný, ale neviem, kam plánuje ísť. Do Manchestru by zapadol dobre a tiež Ole ho pozná,” dodal Keane. Zaujímavé vyhlásenie. Je síce pravda, že ak by Cavani odišiel, Manchester by prišiel o klasickú deviatku. No nemalo by byť podpísanie nového obrancu väčšou prioritou?

haaland

Zdroj: Tv2.no, Transfermarkt.com | Foto: Twitter