Lindsey Vonn bez zábran: Takto vyzerá rok po ukončení kariéry!

Momentálne už 35-ročná bývalá americká zjazdová lyžiarka Lindsey Vonn patrila behom svojej aktívnej kariéry nielen k najlepším, ale aj najkrajším pretekárkam. Rodáčka z Minnesoty na svojom Instagrame aj po ukončení kariéry veľmi často pridáva príspevky, no nie je pravidlom, aby zachádzala k pikantným záberom.

Lindsey behom svojej kariéry dokázala vyhrať napríklad aj olympijský zjazd vo Vancoveri 2010 či majstrovstvá sveta vo Val d´Isere 2009 tak v zjazde, ako aj v Super-G. Štyrikrát vyhrala celkové hodnotenie svetového pohára (2008 -2010 a 2012). Posledný veľký úspech zaznamenala ešte vo svojej poslednej sezóne, keď v roku 2019 získala zjazdársky bronz v Ale.

Čo sa týka súkromného života, nikdy nemala núdzu o atraktívnych partnerov zo sveta športu. Za všetko hovoria mená najúspešnejšieho golfistu všetkých čias Tigera Woodsa či aktuálneho partnera P.K.Subbana hrajúceho za Nashville Predators. Kto vie, ako reaguje na viac než len pikantnú fotku z jej Instagramu, ktorú pridala pred pár dňami. Tá dokazuje, že aj 15 mesiacov po konci kariéry vyzerá viac než len dobre.

>>> Pikantné foto Vonnovej pri bazéne <<<

Foto: Instagram