Lintner sa postavil Valábikovi: Toto povedal na KRITIKU rozhodcov!

0
1

Po zápase medzi Detvou a Novými Zámkami zaznela z úst mnohých vrátane rozhorčeného Borisa Valábika veľká kritika na adresu rozhodcov. Každý preto zastal ako sa vyjadrí samotný šéf ligy Richard Lintner. Ten tak urobil prostredníctvom sociálnej siete a možno trocha prekvapujúco sa arbitrov zastal. Toto sú jeho slová v nezmenenom znení:

“V období kedy vedenie SZĽH vehementne prehlasuje ako chce začať riadiť Tipsportligu napriek tomu že na to nemá ani aparát ani knowhow, valí sa kritika zo všetkých strán na jedinú z mála zodpovedností ktorú v súčasnosti v rámci Tipsportligy SZĽH má a to sú rozhodcovia. Je mi zle z toho ako je do rozhodcov zo všetkých strán bité a ako ich nemá kto usmerniť, vychovávať a hlavne v ich mene vystupovať ak treba ochrániť či si zastať ich neskutočne náročnú prácu. Prosím , ak chceme aby sa úroveň rozhodovania v Tisportligy ale v hokeji vobec zvýšila, prestaňme už konečne biť do tých ktorí sa nemôžu brániť. Ak to takto pôjde ďalej ,neverím tomu že onedlho nájdeme človeka ktorý by túto náročnú prácu vobec chcel robiť,” prehlásil bývalý slovenský reprezentant na svojom účte na Instagrame.

VIDEO: Nahnevaný Valábik naložil rozhodcom —TU—

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

V období kedy vedenie SZĽH vehementne prehlasuje ako chce začať riadiť Tipsportligu napriek tomu že na to nemá ani aparát ani knowhow, valí sa kritika zo všetkých strán na jedinú z mála zodpovedností ktorú v súčasnosti v rámci Tipsportligy SZĽH má a to sú rozhodcovia. Je mi zle z toho ako je do rozhodcov zo všetkých strán bité a ako ich nemá kto usmerniť, vychovávať a hlavne v ich mene vystupovať ak treba ochrániť či si zastať ich neskutočne náročnú prácu. Prosím , ak chceme aby sa úroveň rozhodovania v Tisportligy ale v hokeji vobec zvýšila, prestaňme už konečne biť do tých ktorí sa nemôžu brániť. Ak to takto pôjde ďalej ,neverím tomu že onedlho nájdeme človeka ktorý by túto náročnú prácu vobec chcel robiť. @tipsportliga #tipsporligapmaha #nebimedotychktorísanemozubranit #chceteriadit? #ukaztetonarouhodcoch #ochranujmeludiktorirobiahokej #kritizivatjelahke #pomozmerozhodcom #nekopmedonich

Príspevok, ktorý zdieľa TipsportLiga/Lintner (@lintner_tipsportliga),

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Facebook