Lionel Messi podpísal predbežnú dohodu s klubom z talianskej Serie A!

Je ťažké predstaviť si hviezdneho Lionela Messiho v inom klube, ako je Barcelona. Avšak teraz nepredstaviteľné dnes mohlo byť realitou. Messi totiž kedysi podpísal predbežnú dohodu o prestupe s Interom Miláno!

[sociallocker]V rozhovore pre rádio Kiss Kiss legenda Interu Luis Suarez (menovec útočníka FC Barcelona) prezradil, že s Lionelom Messim podpísali predbežnú dohodu o prestupe ešte v čase, keď Barcu trénoval Frank Rijkaard: “Mohli sme ho dostať v časoch, keď Barca mala vpredu Deca, Ronaldinha a Samuela Eto´a. Ten predbežný súhlas, ktorý podpísal, mám stále odložený!”

Ktovie, ako by sa vtedy veci vyvíjali, ale Messi by možno v Interi žiaril ešte viac. V útoku by mu robil parťáka vtedajší bombardér Adriano a za sebou by mali v strede poľa mená ako Dejan Stanković, Kily Gonzalez, Esteban Cambiasso či David Pizzaro. Samozrejme, s odstupom času môžeme tvrdiť, že Messi spravil najlepšie, čo mohol, keď ostal verný svojmu klubu, ale je zaujímavé predstaviť si, aký futbalista by sa z neho stal pod vedením Roberta Manciniho. Horší? Lepší?

https://www.youtube.com/watch?v=603JM1adqRA

Zdroj: Thesportbible.com | Foto: Facebook[/sociallocker]