Lionel Messi prekvapil: Toto povedal na adresu Cristiana Ronalda!

V súčasnom futbale sa najviac hovorí o hráčskej rivalite dvojice Lionel Messi a Cristiano Ronaldo. Obaja len donedávna pôsobila v rámci španielskej najvyššej futbalovej súťaže a pravidelne sa tak spolu stretávali v zápasoch. Aj preto o to viac prekvapili slová argentínskej hviezdy, ktoré povedala na margo Portugalčana.

Dvaja najväčší futbaloví rivali spolu zdieľali španielsku La Ligu 9 rokov. CR7 sa však v lete rozhodol pre svoj odchod a jeho novým pôsobiskom sa stal taliansky Juventus. Fanúšikovia Realu Madrid však zjavne nie sú jediní, komu 34-ročný portugalský útočník chýba.

“Bolo to príjemné hrať proti Cristianovi aj keď bolo ťažké proti nemu hrať. Bolo by pekné keby bol ešte v Madride,” zamyslel sa Messi nad odchodom 5-násobného držiteľa Zlatej lopty.

“Stará dáma” sa príchodom svojej novej posily stala rázom jedným z kandidátov na víťazstvo v prestížnej Ligy majstrov. Dôkaz vplyvu bývalého hráča Realu Madrid je zjavný, čo sa potvrdilo aj hattrickom proti Atléticu Madrid.

“Prechovávam voči Juventusus rešpekt. Myslím že sú veľmi silným tímom, s veľmi dobrými hráčmi. S príchodom Cristiana to platí ešte viac,” skonštatoval 31-ročný argentínsky útočník, ktorý tak svojím vyhlásením všetkých prekvapil. Potvrdil však, že medzi oboma panuje zdravá rivalita.

TIP DŇA: Veľká kritika Slovana a KHL od bývalého hráča

Zdroj: As.com | Foto: Twitter