Lionel Messi v živote požiadal o výmenu dresu iba jediného hráča. Túto legendu!

Nejeden hráč, ktorý nastúpi v zápase proti Lionelovi Messimu, si po stretnutí vypýta dres od tohto fantastického futbalistu Barcelony.  Po štvrťfinálovom zápase uplynulého ročníka Ligy Majstrov medzi Juventusom a Barcelonou sme dokonca mohli vidieť priateľský “boj” o jeho dres medzi Giorgiom Chiellinim a Leonardom Bonuccim, dvoma vtedajšími defenzívnymi piliermi Juventusu.

Aj to bola dokonalá ukážka toho, že dres Lionela Messiho je medzi hráčmi vysoko cenený. Ale požiadal niekoho o dres aj Lionel Messi? Podľa vlastných slov tak urobil iba raz, a to ešte v začiatkoch svojej kariéry. Objektom jeho záujmu sa stala legenda Realu Madrid. “Nie som z tých, čo sa pýta na výmenu dresov. O dres som požiadal iba raz… požiadal som oň Zidana,” prezradil.

Argentínsky loptový virtuóz na tému výmeny dresov ešte dodal: “Nepýtam si dresy, ale ak je na ihrisku Argentínčan, dres si mením s Argentínčanom. A ak si odo mňa vypýta dres niekto iný, vymením si ho aj s ním. Ak nie, nikoho na výmenu dresov nehľadám a sám sa nepýtam.”

Messi navyše v rozhovore spomenul, že s jedným hráčom Realu si dres vymenil dokonca dvakrát: “Guti ku mne prišiel a požiadal ma o dres. Stalo sa tak, keď sme hrali na Camp Nou a aj keď sme hrali na Santiago Bernabeu.”

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter