Liverpool odmietol čerstvú ponuku Barcelony: Za Coutinha im nestačí ani táto mega suma!

Aktuálne prestupové obdobie je pre Barcelonu doposiaľ jedným z najhorších za posledné roky. Klub opustil hviezdny Neymar a vytúžené posily svetovej špičky zatiaľ neprichádzajú. Barcelona sa nevzdáva svojho sna o získaní Philippeho Coutinha, no vyzerá to tak, že svojho sna zotrvaní Brazílčana na Anfield Road sa nevzdáva ani Liverpool.

Anglický klub totiž po dvoch predošlých ponukách odmietol aj tú najčerstvejšiu. Prvá suma, ktorú mala Barcelona “The Reds” za Coutinha ponúknuť, mala činiť približne 80 miliónov eur a druhá takmer 99 miliónov. Ani s tou však Katalánci u vedenia Liverpoolu nepochodili, a preto podľa prestížneho portálu Goal.com na stôl vyložili 125 miliónov eur. Táto suma by z 25-ročného Coutinha spravila druhého najdrahšieho hráča sveta, hneď po exbarcelonskom Neymarovi.

Vedenie anglického klubu však trvá na svojom a o letnom odchode hráča nechce ani len počuť. Športový riaditeľ Barcelony Roberto Fernández priznal, že rokovania s Liverpoolom sú mimoriadne komplikované, avšak zrejme ani on netušil, že stačiť nebude ani takýto balík.

Kreatívny stredopoliar Coutinho absentoval v zápase prvého kola Premier League na pôde Watfordu. Oficiálne stanovisko hovorí o zranení chrbta a Coutinhov štart sa neočakáva ani vo víkendovom zápase proti Crystal Palace. Do konca prestupového obdobia zostávajú necelé dva týždne a vyjednávací maratón v podaní Barcelony a Liverpoolu tak pokračuje naďalej.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter