Luka Modrić prehovoril o prestupe Cr. Ronalda do Juventusu: Vidí to úplne inak!

Futbalová verejnosť svoju pozornosť v týchto dňoch upriamuje najmä na dva kluby, a to Real Madrid a Juventus FC. Dôvod je jednoduchý – Cristiano Ronaldo. Všetky indície nasvedčujú tomu, že portugalský kanonier po 9 rokoch zmení dres z čisto bieleho na biely s čiernymi pruhmi.

Viaceré médiá však predpokladali, že Ronaldo svoj prestup oznámi v sobotu 7. 7. 2018, avšak k ničomu takému nedošlo. 33-ročný rodák z ostrova Madeira je stále hráčom Realu Madrid a zmluvu s klubom má oficiálne platnú do roku 2021. Objavili sa však informácie, že transfer hráča na linke Madrid-Turín blokuje samotný prezident Realu Madrid Florentino Pérez.

Ten sa nechce do dejín zapísať ako prezident, ktorý predal Cristiana Ronalda a od futbalistu má žiadať, aby verejnosti oznámil, že rozhodnutie odísť z Realu Madrid je čisto iba jeho osobná záležitosť. Až potom vraj dostane na prestup zelenú. Úplne inak to ale vidí Ronaldov klubový spoluhráč Luka Modrić.

Skvelý záložník pre futbalový portál Goal.com prezradil, že podľa neho k prestupu nedôjde: “Nemyslím si, že odíde a chcel by som, aby zostal, pretože je to najlepší hráč na svete. Myslím si, že zostane, to je môj názor. Bolo by skvelé, ak by zostal, pretože si ho v inom klube nedokážem predstaviť. Uvidíme, čo sa stane,” povedal Luka Modrić. Najmä z poslednej vety však vyplýva, že ani 32-ročný kapitán Chorvátska nie je o zotrvaní Ronalda v Reale presvedčený a je to skôr iba jeho zbožné prianie. Odchod CR7 z Realu Madrid je tak stále otvorený.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter