Majstrovský reštart kariéry: Slovák ide prestúpiť za SMIEŠNU sumu!

Bolo to pravdepodobne najhoršie rozhodnutie v jeho kariére, no šanca zahrať si v klube akým je Lazio Rím, sa nenaskytne futbalistovi každý deň. Denis Vavro si v Taliansku vytrpel za tri sezóny viac ako dosť. Jeho trápenie sa však čoskoro skončí natrvalo.

Slovenský obranca sa po polročnom trápení v tejto sezóne pobral na polročné hosťovanie do starého známeho prostredia FC Kodaň a toto jeho hosťovanie bolo mimoriadne úspešné. Vavro sa totiž stal majstrom dánskej ligy a svojimi výbornými výkonmi urobil radosť celej Kodani i priaznivcom na Slovensku. Lenže jeho pôžička sa už čoskoro skončí a v lete sa znova poberie do Lazia. No tam už pravdepodobne hrať nebude.

Taliansky denník Il Tempo prišiel s informáciou, že Kodaň môže Vavra odkúpiť za pevne stanovenú sumu 5 miliónov eur. Pre klub, ktorý si zahrá v záverečnej fáze kvalifikácie o Ligu Majstrov sú to malé peniaze za veľkú oporu, keďže 26-ročný rodák z Partizánskeho podával naozaj solídne výkony. Zdá sa teda, že Vavro má za sebou úspešný reštart kariéry a znova bude môcť pravidelne hrávať vo svojom milovanom klube.

Zdroj: Twitter/LazioLand | Foto: Instagram/fc_kobenhavn