Mal hodnotu 100 miliónov: V PSG ho nechcú, tréner ho … !

V celej histórii malo podľa portálu Transfermarkt hodnotu aspoň 100 miliónov eur len 30 futbalistov. Medzi nimi sa nachádza aj hneď niekoľko súčasných futbalistov PSG. Jeden ale zrejme farby tohoto kluby dlho hájiť nebude.

„Povedal som, že chcem zredukovať šírku kádra. Nie je mojim cieľom trénovať s 25 hráčmi do poľa. Snažíme sa spoločne s ním nájsť najlepšie riešenie. Vyzvali sme ho k tomu, aby si hľadal nový klub, keďže to bude najlepšie aj preňho,“ povedal na tlačovej konferencii Christophe Galtier, súčasný tréner PSG, o budúcnosti Maura Icardiho.

Argentínsky futbalista, ktorý v minulosti žiaril v Interi Miláno, nedostával ani v predošlej sezóne dostatok priestoru. Avšak vzhľadom k tomu, že PSG len pred pár hodinami opustil nečakane aj ďalší útočník, je snaha zbaviť sa Icardiho trošku nečakaná. Alebo sa nebodaj chystajú v Paríži ešte prekvapiť nejakou kúpou?

Mauro Icardi je súčasťou PSG od júla 2019 a za tri sezóny naskočil do 92 duelov, v ktorých si pripísal 38 gólov a 10 asistencií. V predošlej sezóne však odohral len cca 1300 minút a zaznamenal 5 gólov.

→ HLASUJTE V ANKETE O NAJOBĽÚBENEJŠÍ FUTBALOVÝ KLUB

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ???ℝ? ?ℂ?ℝ?? (@mauroicardi)

Zdroj: Marca | Foto: Instagram/PSG