Máme sa obávať? Balotelli predpovedal koniec sveta!

Čoskoro 30-ročný taliansky útočník Mario Balotelli patrí medzi kontroverzné postavy svetového futbalu. Niekdajší ohromný supertalent zrejme predovšetkým vinou svojej nedisciplinovanosti nedosiahol v doterajšej kariére až také úspechy, ako mu bolo predpovedané.

Samozrejme, nik mu nevezme šesť trofejí s milánskym Interom (všetky ešte ako teenager) či dve so Citizens, no od držiteľa ocenenia Golden Boy za rok 2010 (cena pre najlepšieho futbalistu sveta do 21 rokov) sa zrejme očakávalo viac, minimálne čo sa týka individuálnych ocenení.

Útočník s africkým pôvodom okrem spomínaných veľkoklubov pôsobil aj v Liverpoole, AC Miláne či Marseille, pričom v roku 2012 po tom, ako s Manchestrom City ako 21-ročný vyhral Premier League, prehlásil nasledovné slová: „Keď Liverpool vyhrá Premier League, začne sa koniec sveta.“ Zrejme sa nič také nestane, no zhodou okolností je práve tento rok vinou covidu, mnohých požiarov, záplav a ďalších katastrof skutočne ako z hororového filmu. Mimochodom, v tom čase ukončili LFC sezónu na 8. mieste a o dva roky tam samotný “Supermario” strávil jednu nevydarenú sezónu.

Zdroj|Foto: Twitter