Man Utd prerazil svoje dno: Štatistici si všimli aj TOHOTO!

Manchester United sa nepoučil z prehry 1:2 s Brightonom v 1. kole nového ročníka Premier League a “odmenou” mu boli štyri inkasované góly v prvom dejstve na pôde Brentfordu, ktorý sa všeobecne radí medzi kandidátov na boj o záchranu.

Duel výsledkom 4:0, ktorý svietil na ukazovateli už po 35 minútach, aj skončil. Ani Ronaldo v základnej zostave nič nezmohol. Domáci celok bol efektívnejší, mal lepšie organizovanú defenzívu, jeho brankár nerobil kiksy. Manchester United tak opäť “prerazil dno”.

Čo všetko si všimli štatistici?

Po prvýkrát v histórii Premier League prehral Manchester United úvodné dva zápasy.

Dvomi súťažnými prehrami teda zároveň začala aj éra Erika ten Haga.

V túto chvíľu má na konte sedem prehier v hosťujúcich dueloch vrámci Premier League v rade, keďže na konci sezóny 2021-22 prehral šesťkrát.

Po prvýkrát v histórii Premier League inkasoval Manchster United v prvom polčase štyri góly a po prvýkrát prehrával po ňom štvorgólovým rozdielom.

Od začiatku sezóny 2021-22 inkasoval klub už šiesty krát minimálne štyri góly na ihriskách súperov. Z dvadsiatich zápasov. To je “úspešnosť” 30%.

Po prvýkrát v histórii Premier League “nocoval” Manchester United na 20. mieste tabuľky.

Len dodáme, že najblížšie sa Manchester United predstavi na domácej pôde v pondelok 22. augusta od 21:00 proti Liverpoolu…

ROZHODNITE: Ktorý je najobľúbenejší veľkoklub? ŠTVRŤFINÁLE JE TU!

Zdroj: Givemesport | Foto: Instagram/Brunofernandes8, Instagram/Premierleague