Manipulácia žrebu Ligy majstrov? Toto sú vraj 1/4-finálové dvojice!

Priaznivci najprestížnejšej futbalovej súťaže sa už nevedia dočkať. V Lige majstrov ostalo už len 8 najlepších, ktorí si to medzi sebou rozdajú v štvrťfinále. Len pred pár hodinami sa však na viacerých weboch objavili správy o možnej manipulácii žrebu. Toto vraj majú byť dané dvojice!

V štvrťfinálovej fáze Ligy majstrov má najpočetnejšie zastúpenie Anglicko, keďže do tohto kola postúpili až štyria zástupcovia anglickej Premier League. Potom je tu jeden tím zo Španielska, jeden z Talianska a po jednom klube majú tiež Portugalsko a Holandsko. Manchester United senzačne vyradil francúzske PSG, ich mestský rival Manchester City si pre zmenu vysoko poradil s nemeckým Schalke. Tottenham Hotspur v dvojzápase predčil Borussiu Dortmund a Liverpool FC vyradil iného nemeckého giganta a síce Bayern Mníchov.

Medzi 8 najlepšími mužstvami nechýba ani katalánska FC Barcelona, ktorá zvládla postúpiť cez francúzsky Olympique Lyon, ktorý zdolala v odvete aj vďaka kontroverznej penalte. Ďalej sa dostalo aj portugalské FC Porto. To po dramatickej odvete vyradilo taliansky AS Rím. V boji o prestížnu trofej pokračuje aj holandský Ajax Amsterdam, ktorý zdolal slávny Real Madrid. Turínsky Juventus FC vďaka hattricku Cristiana Ronalda postúpil cez španielske Altético Madrid.

V posledných hodinách sa webom začali šíriť šokujúce správy, ktoré hovoria o škandále v Lige majstrov. Konkrétne ide o to, že žreb štvrťfinálových dvojíc mal byť zmanipulovaný. Na internet mal totiž uniknúť záber, na ktorom vidieť už vylosované dvojice tímov. Snímka teraz koluje svetom internetu a štvrťfinálové dvojice by podľa nej mali vyzerať presne takto:

Liverpool FC vs. Ajax Amsterdam 

Juventus FC vs. FC Porto 

Manchester United vs. Tottenham Hotspur FC

FC Barcelona vs. Manchester City

Pokiaľ ide o žreb, ten je na programe dnes 15.03.2019 od 12:00. Čo chvíľa sa teda presvedčíme, ako boli tieto informácie pravdivé.

Zdroj: Sportbible.com, Twitter | Foto: Twitter, YouTube