Marcelo sa PRIZNAL: Musel som KLAMAŤ kvôli Cristianovi Ronaldovi!

V Reale Madrid sa toho pod odchode Cristiana Ronalda a Zinedine Zidana zmenilo veľmi veľa. Rozhodnutie obidvoch šokovalo aj dlhoročnú oporu Realu Madrid Marcela. Ten priznal, že ho to donútilo aj klamať.

Brazílsky ľavý obranca povedal, že koniec francúzskeho trénera šokoval všetkých, keďže výsledky boli dobré a nič tomu nenaznačovalo: “Mali sme výborný vzťah. Veľa sme sa zhovárali, dával na mňa pozor. Bol skutočný profesionál. Nemal som pre neho problém bojovať, behať a hrať so zranením. Dal som mu všetko, čo som mohol,” opísal svoje dojmy zo Zidana skúsený ľavý bek.

Šokujúcejšie veci však prezradil o odchode Cristiana Ronalda: “Mali sme tréning a prípravu na finále Ligy Majstrov a v tom za mnou prišiel Cristiano a povedal mi, že odchádza. Vedel som o tom medzi prvými, no musel som klamať, kým sa to nerozhodol povedať aj ostatným,” priznal 30-ročný hráč Realu Madrid.

“Môj vzťah s Cristianom bol veľmi dobrý a aj s jeho rodinou a priateľmi. Hrali sme spolu 9 rokov a preto ma prirodzene jeho odchod musel zarmútiť,” rozhovoril sa Marcelo, ktorý následne prekvapil ešte viac: “Smutný som bol aj keď odišiel Kiko Casilla, ktorý sedel v šatni hneď vedľa mňa. Každý deň som za ním prišiel s úsmevom a s otázkou ako sa má a zrazu už na tom mieste vedľa mňa nesedí nikto,” skonštatoval smutný Brazílčan.

Na druhej strane vedľa Marcela sedí Gareth Bale: “Na druhej strane vedľa mňa je Gareth Bale, no ten nehovorí po španielsky. Používa len angličtinu a tak asi tušíte ako sa spolu rozprávame. Používame len frázy ako “Ahoj”, “Vitaj” a “Dovidenia”,” opísal asistent kapitána Realu Madrid svoj vzťah s hviezdnym Walesanom.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter