McGregor vs. Chára v jednej klietke? Toto je Slovákova odpoveď!

Známa tvár UFC Conor McGregor sa nedávno rozhodol navštíviť kabínu Bostonu Bruins pred zápasom, v ktorom hodil aj úvodné buly. Novinári sa toho ihneď chytili a opýtali sa slovenského obra Zdena Cháru, či by si trúfol na slávneho Íra. Odpoveď všetkých prekvapila!

Skúsený slovenský obranca je známy tým, že počas letnej prípravy sa zvykne často venovať aj zápaseniu, čo neskôr využíva v súbojoch proti svojim protivníkom na ľade. Slovák to má v krvi, keďže jeho otec Zděnek sa tomuto športu aktívne venoval. Novinári boli preto zvedaví, či by sa odvážil aj na súboj so slávnym Conorom McGregorom, ktorý sa len prednedávnom rozhodol ukončiť svoju kariéru v MMA.

Zdeno prekvapil, keď reagoval slovami, že podľa neho by mal Conor navrch, pretože by nestačil na jeho grappling a ostatné jeho zápasnícke schopnosti. A to aj napriek faktu, že slovenský hokejista je o 30 centimetrov vyšší a skoro päťdesiat kíl ťažší. Povedal však, že McGregor je v MMA jednoducho najlepší na svete. Tréning s ním by ale istotne neodmietol a bolo by to super, keby sa proti sebe postavili v klietke. Dočkáme sa niekedy?

TIP DŇA: Tím zložený z potencionálnych posíl Realu Madrid

Zdroj: Nesn.com | Foto: Twitter