Megavýmena až štvorice hráčov? PSG a Juventus chystajú veľké veci.

Prestupové okno sa vo väčšine európskych krajín ešte stále neuzavrelo a tak môžeme byť svedkami ešte mnohých zaujímavých prestupov, či výmien hráčov. Jedna hviezda výmena sa črtá na trase dvoch veľkých európskych gigantov.

Aj keď vedenie Parížu Saint-Germain je v posledných týždňoch horúčkovito zaneprázdnené Neymarovým transferom, neznamená to, že “kašlú” na posilňovanie svojho už aj tak nabitého kádra. Teraz by sa však nemalo jednať o predražené nákupy, ale o zaujímavú výmenu niektorých hviezdnych hráčov za iných top futbalistov sveta. Prsty v tom má aj Juventus, pre ktorý by to bola vcelku zaujímavá zámena hráčov.

verratti di maria vymena

Podľa talianskeho denníka Tuttosport navrhuje tím z hlavného mesta Francúzska výmenu ich záložníka Marca Verrattiho za bosnianskeho hráča “Starej dámy” Miralema Pjanića a Ángela di Maríu za Emreho Cana. Pjanić bol v minulosti už viackrát spájaný s odchodom zo Serie A a vzhľadom na Verrattiho vzburu v kabíne PSG by mohla táto výmena vyznieť vcelku reálne.

Čo sa týka Emreho Cana, ten by tiež nemusel mať väčší problém s týmto “prehodením” hráčov keďže do stredu poľa mu toto leto pribudla konkurencia v podobe Aarona Ramseyho a Adriena Rabiota. No a ambiciózny di María by tiež nemusel byť proti. Juventusu by mohol vcelku hodiť keďže je schopný hrať ofenzívneho záložníka aj krídlo zároveň. Či takáto veľká výmena top hráčov naozaj prebehne, budeme s napätím sledovať.

emre can pjanic vymena

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter