Messi a Ronaldo v jednom tíme? Možno v roku 2021!

Lionel Messi a Cristiano Ronaldo sú odvekými rivalmi, ktorí stáli mnohokrát ako ťahúni svojich tímov proti sebe. Ale aby obliekali rovnaký dres? Takmer nemožné a nepredstaviteľné. Alebo že by nie? Argentínska legenda Carlos Tévez, ktorý bol v minulosti spoluhráčom oboch z nich, by to rád dosiahol.

36-ročná argentínska legenda sa v roku 2018 vrátila domov, kde znovu oblieka dres svojho mládežníckeho celku Boca Juniors. Sám však plánuje, že o šesť mesiacov ukončí svoju bohatú kariéru. A ako inak, veľmi rád by usporiadal rozlúčkový zápas, ktorý by pripadal na začiatok roku 2021.

A práve v ňom by veľmi rád ikony svetového futbalu spojil. „Vedel by som si predstaviť nasledovnú jedenástku zloženú z mojich úžasných bývalých spoluhráčov, ktorú by tvorili Gianluigi Buffon, Hugo Ibarra, Rio Ferdinand, Gabriel Heinze, Patrice Evra, Andrea Pirlo, Paul Scholes, Paul Pogba, Cristiano [Ronaldo], Leo Messi a Wayne Rooney,” nechal sa počuť bývalý útočník oboch manchesterských klubov, Juventusu, Corinthians, West Hamu či čínskeho Shanghai Shenhua.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter