“Messi je u nás vítaný!” Odhalil kouč bohatého veľkoklubu čo nemal?

Špekulácie okolo odchodu Lionela Messiho z Barcelony neutíchajú. Tréner Koeman by si ho rád udržal vo svojom kádri, no Argentínčan sa podľa médií vyjadril priamo a to tak, že nevidí svoju budúcnosť v drese Blaugranas jasne. Všetko však môžu byť len dohady novinárov.

Teraz však pustil zaujímavú správu do éteru tréner Parížu St. Germain, Thomas Tuchel. Ten vo finále Ligy Majstrov so svojím mužstvom podľahol mníchovskému Bayernu a tak po zápase len stroho skonštatoval, čo bude ďalej s PSG. Vyslovil ale jednu podstatne zaujímavú vec, ktorá môže rozprúdiť ďalšie špekulácie.

“Messi je u nás nesmierne vítaný! Po práve skončenej sezóne stratíme množstvo hráčov ako Thiaga Silvu a Erica Maxim Choupo-Motinga. Teraz potrebujeme využiť prestupové okno, aby sme káder ešte zväčšili,” povedal Tuchel pre BT Sport, ktorý doplnil vyjadrenie o útočníkovi FCB. “Ktorý tréner by povedal ‘nie’ Messimu? Myslím si však, že ukončí svoju kariéru v Barcelone. On je pán Barcelona,” uzavrel 46-ročný Nemec. Vedeli by ste si teoreticky predstaviť Messiho po boku Mbappého a Neymara v PSG? Pravdepodobné to však asi nie je.

thomas tuchel

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter