Milan Škriniar takmer pochoval Inter: Takto zaváhal v penaltovom rozstrele! (VIDEO)

Slovenskému futbalistovi Milanovi Škriniarovi sa v službách milánskeho Interu mimoriadne darí. So svojím klubom v doterajšom priebehu sezóny neprehral jediný zápas a vedie tabuľku talianskej Serie A.

Tréner Luciano Spalletti nasadzuje nášho 22-ročného reprezentanta v každom zápase. Zatiaľ čo drvivú väčšinu hráčov základnej zostavy nechal kouč odpočívať, dôveru do Milana Škriniara vložil aj v pohárovom zápase Coppa Italia proti treťoligovému Pordenone.

Inter napriek veľkej prevahe v riadnom hracom i nastavenom čase gól nestrelil, a tak prišli na rad penalty. Milan Škriniar, ktorý podal tradične výborný výkon, sa dostal na rad ako tretí v poradí a svoj pokus nepremenil, keď loptu napálil iba do stredu brány. Následne sa mýlil i jeho spoluhráč Gagliardini. Našťastie pre “nerazzurri”, dvakrát zlyhali i hráči Pordenone.

Rozuzlenie napínavej penaltovej zápletky priniesla až siedma séria pokusov, keď hráč Pordenone Parodi sieť nerozvlnil a hneď nato o postupe Interu do štvrťfinále rozhodol presnou strelou Nagatomo. Vychádzajúcu hviezdu slovenského futbalu tak nepremenená 11-ka vôbec mrzieť nemusí.

Nepremenená penalta Milana Škriniara

Zostrih zápasu Inter 1-0 Pordenone

Zdroj: Footyroom.com | Foto: Twitter