Miliónový kiks? Tento OKAMIH môže obrať SPURS o LM!

V sobotu večer bol v anglickej Premier League na programe veľmi očakávaný duel medzi Liverpoolom a Tottenhamom. Oba celky potrebovali vyhrať, favoritom bol, samozrejme, domáci výber ťahajúci 12-zápasovú domácu sériu výhier vrámci Premier League.

Po zápase sú ale takpovediac porazené oba celky. Duel skončil nerozhodne 1:1, čo znamená, že Liverpool umožnil rovnakú bodovú stratu aj Manchestru City a Tottenham už nemá účasť v Lige Majstrov vo svojich rukách, keďže Arsenalu stačí vyhrať tri duely, v ktorých je favorit a neuškodí mu v tom prípade ani prehra v severolondýnskom derby.

Všetko, minimálne pre Tottenham, mohlo byť inak. V 94. minúte si totižto Emil Hojbjerg nabehol na parádny center striedajúceho Harryho Winksa, no namiesto zakončenia z bezprostrednej blízkosti len nepresne prihrával hlavou na Harryho Kanea, ktorý sa k tejto lopte nemal ako dostať. Práve tento okamih môže Spurs obrať o Ligu Majstrov a s ňou spojene veľké milióny či šancu na zisk posíl, ktoré chcú hrať v kluboch zúčastňujúcich sa tejto súťaže.

https://twitter.com/CllandSader/status/1523094677494263808

Zdroj: Športovýmagazín | Foto | Video: Twitter