MILIÓNOVÝ obchod: Európsky gigant v boji o hviezdu Realu Madrid!

Letné prestupové obdobie by mohlo znamenať aj odchod viacerých hráčov z kádra úradujúceho šampióna Ligy majstrov. Aj preto sa o jednu z hviezd Realu Madrid začal zaujímať popredný európsky veľkoklub.

Zinedine Zidane po svojom príchode avizoval, že chce dať možnosť každému jednému hráčovi. Francúz však nevylúčil, že po skončení sezóny sa s niektorými z nich rozlúči. Jedným z adeptov je aj Gareth Bale, ktorý nemal s francúzskym trénerom príliš dobré vzťahy už počas jeho prvého pôsobenia pri kormidle madridského celku.

Britský webový portál Teamtalk preto prišiel s informáciou o možnom odchode waleského útočníka. 29-ročný bývalý hráč Tottenhamu Hotspur by sa však nemal vrátiť na Britské ostrovy, ale jeho kroky môžu smerovať do Nemecka.

Bayern Mníchov totiž zháňa náhradu za končiacu dvojicu ofenzívny hráčov a to Arjena Robbena a Francka Ribéryho. Nemecký gigant navyše patrí medzi malú skupinu mužstiev, ktoré by si mohli dovoliť plat waleského reprezentanta a dobré vzťahy Realu Madrid a Bavorov sú taktiež dobre známe.

Posledné slovo by však mal mať Zinedine Zidane, ktorý má údajne v spomínanom útočníkovi naďalej veľkú dôveru. V súvislosti s odchodom sa okrem Balea spomína aj belgický brankár Thibaut Courtois.

Zdroj: As.com, Teamtalk.com | Foto: Twitter