Mladík sa zaskvel: Takto sa bojuje o miesto v Reale! (VIDEO)

Real Madrid sa v ostatných rokoch rozhodol postaviť svoju prestupovú politiku na mladých hráčoch. Podobne to má síce viacero tímov, no výhodou madridského giganta oproti obyčajným tímom z celého je tá, že málokto je schopný odmietnuť jeho ponuku, a navyše, nemá problém kohokoľvek slušne finančne odškodniť.

Aj preto priviedol behom ostatných rokov do kabíny Viníciusa Juniora, Rodryga, Kuba, Odegaarda, Reiniera a mnohých ďalších veľmi zaujímavých hráčov, hoci niektorí z nich boli/sú poslaní nabrať skúsenosti formou hosťovaní do iných klubov.

Medzi aktuálne terče záujmu Realu Madrid má patriť aj Eduardo Camavinga, ktorý až v novembri oslávi svoje 18. narodeniny. Napriek tomu už od jari 2019 pravidelne nastupuje za Rennes, pričom celkovo má na konte už 49 štartov. Ba čo viac, mimoriadne talentovaný záložník už druhýkrát dostal pozvánku aj do seniorskej reprezentácie Francúzska.

Tentokrát v priateľskom stretnutí proti Ukrajine dostal od Didiera Deschampsa príležitosť dokonca v základnej zostave, za čo sa mu odmenil už v 9. minúte otváracím gólom. Len dodáme, že Francúzi napokon Ukrajinu rozdrvili vysoko 7:1, a do listiny strelcov sa zapísal aj dvakrát Giroud, a po raz Mbappé, Griezmann a Tolisso, jeden gól bol vlastný. Navyše Camavingov gól dokazuje, že už teraz začína byť vyzretým a nebojácnym hráčom s ohromným potenciálom.

Gól Camavingu proti Ukrajine:

Zdroj: Givemesport.com | Foto | Video: Twitter, Streamable.com