Mourinho chce nového hráča do United: Koho to v utajení sledoval počas kvalifikácie?!?

Manchester United má momentálne k dispozícii jeden z najlepších hráčskych kádrov za posledné roky a taktiež jeden z najlepších kádrov v Premier League i na svete. Príchodom Josého Mourinha na lavičku “Červených diablov” sa odštartovala nová éra tohto klub. Fanúšikovia mužstva z Manchestru dúfajú, že sa aspoň trochu priblíži k tej z čias Sira Alexa Fergusona.

Odkedy sa José Mourinho v lete 2016 chopil United, minul na posily približne 350 miliónov eur. Obrovské výdavky sa mu začínajú konečne vracať vo forme víťazstiev i herného prejavu mužstva. Veď jeho zverenci sa v Premier League nachádzajú na druhom mieste iba o jednogólové skóre za mestským rivalom City a v Lige majstrov jasne vedú svoju skupinu.

José Mourinho ako “scout” na zápase Rakúsko-Srbsko

Zdá sa však, že portugalský kouč stále nie je úplne spokojný so svojím mužstvom, pretože pozorné oko novinárov ho zachytilo v hľadisku na kvalifikačnom zápase medzi Rakúskom a Srbskom. Médiá si prítomnosť trénera spojili najprv s hráčom Southamptonu Dušanom Tadićom, avšak zdroje blízke United mali všetko uviesť na pravú mieru. Šiltovkou a šálom maskovaný Mourinho mal totiž počas stretnutia sledovať talentovaného ofenzívneho záložníka Mijata Gaćinovića. Ten dokáže zahrať na pravom i ľavom krídle.

Mijat Gaćinović

22-ročný Srb Mijat Gaćinović momentálne pôsobí v Eintrachte Frankfurt, v ktorého drese sa v tejto sezóne počas siedmych zápasov prezentoval jedným gólom. Za seniorskú reprezentáciu Srbska nastúpil v troch kvalifikačných zápasoch a bilancou 2+1 pomohol svojej krajine dostať sa na MS v Rusku. Žeby teda Mourinho zmenil taktiku a po obrovských sumách za futbalové superhviezdy skúsil obchod v duchu “veľa muziky za málo peňazí”?

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter