Mourinho je opäť v hre: Toto je jeho možné pôsobisko!

José Mourinho ukončil svoje pôsobenie v Manchestri United počas decembra minulého roka. Ihneď po jeho odvolaní sa začalo špekulovať o tom, kde by mohol tento portugalský tréner zakotviť najbližšie. Najnovšia informácia o jeho budúcnosti  je veľmi prekvapujúca.

Kontroverzný kouč bol spájaný s viacerými celkami a to napríklad Realom Madrid a aj milánskymi klubmi Interom a AC. Najnovšie správy však hovoria o tom, že by sa mohol vrátiť do svojej rodnej vlasti.

Benfica Lisabon len nedávno ukončila spolupráca s hlavným trénerom Ruiom Vitóriom, ktorý pôsobil v tomto klube od leta 2015. Dočasne po ňom prebral kormidlo Bruno Lage, avšak vedenie bude naďalej hľadať skúseného trénera, ktorý by tento celok prebral.

Do úvahy preto prichádza aj čoskoro 56-ročný José Mourinho, ktorý je aktuálne bez klubu. Portugalčan v tomto celku pôsobil ešte v roku 2000 ako asistent a na 9 ligových duelov ho viedol aj ako hlavný kouč. Aj keď sa bývalý tréner Manchestru United nechal počuť, že by sa do Portugalska nateraz nechcel vracať, vo svete futbalu je možné všetko.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter