Na akom aute jazdí tréner Liverpoolu Jürgen Klopp? Budete prekvapení!

Futbalisti z najlepších líg zarábajú obrovské peniaze, a preto si radi doprajú luxus v podobe drahých áut. To isté môžeme povedať aj o tréneroch popredných mužstiev. Medzi najlepšie platených koučov patrí aj Jürgen Klopp z Liverpoolu. Na akom aute sa však vozí tento charizmatický Nemec?

Zverenci Jürgena Kloppa v Liverpoole zarábajú obrovské peniaze, a tak sa vyvážajú na luxusných autách. Veď taký Daniel Sturridge sa na tréning vozí v Rolls Royce za cca 275 tisíc €!

daniel sturridge
Daniel Sturridge a jeho Rolls Royce

Brazílčan Roberto Firmino sa vyváža na Range Roveri, ktorého nová základná verzia stála približne 90 tisíc €. A Firmino základnú verziu určite nemá…

roberto firmino
Roberto Firmino a jeho Range Rover

Nová brankárska jednotka Liverpoolu Loris Karius z Nemecka je verný výrobcovi áut zo svojej krajiny. Géčkový Mercedes, o ktorého výhodách by vedel rozprávať aj náš Vlado Weiss. Ich cena sa pohybuje od 90 000 do viac ako 230 000 €.

loris karius
Loris Karius na Mercedese triedy G

Alberto Moreno je tiež fanúšikom SUV-čiek. Najviac ho oslovilo Porsche Cayenne, ktorého najdrahšie verzie môžu stáť viac ako 150 tisíc €.

alberto moreno
Alberto Moreno a jeho Porsche Cayenne

Ďalší Brazílčan Lucas Leiva tiež pešo nechodí. Po Liverpoole sa preháňa na Audi Q7, ktorej cena sa môže vyšplhať nad 6 cifier.

lucas leiva
Lucas Leiva na Audi Q7

A na čom jazdí tréner Jürgen Klopp? V porovnaní so svojimi zverencami, na celkom “obyčajnom a nevýraznom” aute – Opel Insignia. Skromný to chlap!

jurgen klopp
Jürgen Klopp a jeho Opel Insignia

Zdroj|Foto: Thesportbible.com, Facebook