NÁDHERA: Fanúšikovia SSC Neapol a ich dojemné odkazy Hamšíkovi!

Marek Hamšík síce ukončil svoje dlhoročné pôsobenie v SSC Neapol, no jeho stopa ostane v tomto klube asi navždy a to rovnako ako Slovák v srdciach väčšiny fanúšikov. Svedčia o tom aj nádherné a dojemné odkazy od talianskych fanúšikov, ktoré adresovali slovenskému stredopoliarovi.

“Je to rana pre naše srdce, lebo si bol súčasť našej rodiny,” vyjadril sa jeden z priaznivcov. Viacerí mu taktiež odkázali, že navždy ostane v ich srdciach. “Neapol a Neapolčania ťa budú navždy milovať. Dúfam že sa čoskoro vrátiť a rozlúčime sa. Spolu sme trpeli, spolu sme snívali a na to sa nezabúda. Tu bude navždy tvoj domov,” otvoril si srdce ďalší z fanúšikov Mareka a neapolského klubu.

Ďalší z priaznivcov to zobral humorne, keď povedal: “Hamšík, musíš byť úprimný, kde zoženieš takú pizzu ako u nás,” zažartoval si. Zvyšok vyjadrení hovoril o tom, ako viacerým tento odchod zlomil ich srdcia, keďže “Marekiaro” bol pre nich niečo ako člen ich rodiny.

Toto video a vyjadrenie sú teda jasným dôkazom, že Marek Hamšík je skutočnou žijúcou legendou, čo vedia oceniť aj v Taliansku. Okrem iného sa plánuje aj vyradenie jeho čísla 17. Mali by sme si ho preto začať viac vážiť aj my na Slovensku a neodsudzovať ho za jeho krok.

Odkaz fanúšikov Marekovi Hamšíkovi

Foto|Video: Twitter