Nahneval Messiho, prišiel výprask: “Dostanete 7,” odkázal Mallorke!

“Je najlepší na svete,” chváli Vicente Morreno, tréner Mallorky Lionela Messiho. Niekedy je teda lepšie nenahnevať hviezdu najväčšieho formátu, lebo okamžite sa viete presvedčiť, že ak sa vám niekto taký ako je Lionel Messi vyhráža výpraskom, budete ho mať.

Incident medzi spomínaným trénerom nášho Martina Valjenta a 32-ročným argentínskym géniom sa odohral ešte v jesennej časti tejto sezóny, keď Barcelona privítala na Camp Nou spomínaný tím RCD Mallorky. Vtedy sa tréner Morreno pochytil pri postrannej čiare s Messim, ktorý sa mu neskôr v tuneli vyhrážal: “Dostanete sedmičku!” Po tejto vete sa otočil k Luisovi Suárezovi a povedal mu, že musia dať sedem gólov.

“Síce to nesplnili, ale skórovali ešte 3-krát,” spomína Morreno. “Moji hráči mi po zápase vyčítali a obviňovali ma, že ja som bol dôvodom výsledku pretože som naštval Messiho,” s úsmevom dodal 45-ročný kormidelník. Barcelona vtedy vyprevadila tím z Baleárskych ostrovov po výsledku 5-2. Či sa dnes zrodí podobný výsledok, uvidíme po 22:00. Vtedy je totiž naplánovaný výkop dnešného duelu medzi Mallorkou a Barcelonou.

messi proti mallorke

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter