Náhrada za Edena Hazarda? 100-miliónová posila z FC Barcelona!

Vedenie anglického celku Chelsea FC ráta aj s možnosťou, že v lete príde o jedného zo svojich najlepších hráčov. Ním je Eden Hazard, ktorý by si to mohol namieriť do Realu Madrid. Predstavitelia tímu by sa preto mali zamerať na získanie možnej náhrady, ktorú údajne našli v osobe hviezdy z FC Barcelona. 

Tréner londýnskeho klubu Maurizio Sarri sa viackrát nechal počuť, že neplánuje v tíme držať nikoho, kto by tam mal byť nedobrovoľne. Aj preto sa ráta s reálnou možnosťou odchodu Edene Hazarda.

28-ročný ofenzívny hráč má navyše kontrakt platný len do júna 2020, čo dáva do nevýhody aj “The Blues” pri rokovaniach o jeho prestupe. Jeho cenu preto na Stamford Bridge mali určiť na relatívne priateľných 88 miliónov libier.

Práve táto čiastka by mohla byť použitá na zisk hviezdneho hráča z FC Barcelony. Tým je Philippe Coutinho, ktorý má bohaté skúsenosti z Premier League z pôsobenia v Liverpool FC. Londýnsky klub plánuje za 26-ročného brazílskeho reprezentanta ponúknuť rovných 100 miliónov libier. Barcelončanov by táto čiastka mohla presvedčiť, keďže Coutinho nenaplnil očakávania, ktoré do neho vkladali.

Philippe Coutinho

Zdroj: Goal.com, Marca.com | Foto: Twitter