Náhrada za Harryho Kanea? Tottenham chce získať hráča FC Barcelona!

Tottenham Hotspur čaká skúška ohňom. Začiatok druhej časti sezóny totiž bude musieť zvládnuť bez dvojice kľúčových ofenzívnych hráčov. Aj preto sa vedenie údajne snaží na výpomoc získať útočnú hviezdu z FC Barcelona.

Mauricio Pochettino je v nezávidenia hodnej situácii. Jeho ofenzíva utŕžila ťažké straty. Son Heung-Min odišiel reprezentovať svoju krajinu na Ázijský pohár a Harry Kane utrpel nepríjemné zranenie členka, ktoré ho vyradí na dlhší čas.

Celú situáciu by mu však mohlo pomôcť, aspoň čiastočne vyriešiť vedenie mužstva. To sa podľa The Guardian snaží do tímu priviesť posilu z katalánskeho veľkoklubu, ktorá nie je spokojná so svojím herným vyťažením.

Malcom prišiel na Camp Nou len toto leto za 41 miliónov eur z francúzskeho FC Girondins de Bordeaux. Nepodarilo sa mu však prebojovať do základnej zostavy a dokonca sa preto spomínal aj jeho odchod do Činy.

Záujem z Premier League by však mohol byť pre 21-ročného brazílskeho útočníka väčším lákadlom. “Kohúti” by ho vraj najradšej získali, iba v rámci hosťovania do konca tejto sezóny, čo by mohlo vyhovovať aj španielskemu klubu, ktorý by tak o svoj talent neprišiel úplne.

Zdroj: Theguardian.com | Foto: Twitter